Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Skleník PREMIUM polykarbonát, Praha

Skleník PREMIUM polykarbonát

Praha |Pošta: Praha 9

8 500 Kč [Praha] Praha 9

Skleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonátSkleník PREMIUM polykarbonát
Otočit obrázek
Pěkný a praktický zahradní obloukový ruský skleník Premium, poloprofesionální skleník z polykarbonátu který má zesílený design. Oblouky jsou odolné vůči velkému zatížení skleníku během zimního období provozu při sněžení nebo větru. Speciální certifikovaný dutinkový polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Výhoda tohoto produktu je velká tepelná izolace proti sklu. Odolné proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům, a krupobití. Výjimečná průsvitnost polykarbonátu (čirost – do 86%). Rozebíratelná konstrukce skleníku se zatížením do 150 kg / m2 z kvalitních pozinkovaných jeklu 20×20 o tloušťce metalu 1,2 mm což je více než u podobných skleníků jiných výrobců. JACKL je otevřen s výztuhami, díky čemuž dochází ke galvanizaci na obou stranách a nehrozí koroze časem zevnitř. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.. Vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.
Skleník PREMIUM lze modifikovat a do budoucna je možná implementace prodloužení, teoretická délka skleníku je tedy neomezená.
Na výběr máte ze dvou provedení, základní verze osazené 4 mm polykarbonátem CARBOGLASS AGRO, který zaručuje bezproblémovou a dlouhou životnost. Pro náročnější zákazníky a profesionály v provedení opatřeném PREMIUM 6 mm silným polykarbonátem.

  

 

 

Agroflex (další nabídky)
Praha, PSČ: 19000

775510535

9.09 2019

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

8 500 Kč 258 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz