Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Polykarbonátový skleník TITAN, Praha

Polykarbonátový skleník TITAN

Praha |Pošta: Praha 9

9 995 Kč [Praha] Praha 9

Polykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITANPolykarbonátový skleník TITAN
Otočit obrázek
Hlavní rozdíl od většiny skleníků je dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku. Ruský obloukový skleník Titan profesionální extrémně odolné zahradní skleník. Pevné oblouky jsou odolné vůči větru, velkému zatížení skleníku během zimního období provozu při silném sněžení. Konstrukce se zatížením do 250 kg / m2 z kvalitních pozinkovaných jeklu 20×20 o tloušťce 1,2 mm což je více než u podobných skleníků jiných výrobců. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let. Čela skleníku Titan svařované s již vloženými od výroby dveří a větracích otvorů. Oblouky jsou pevné, nemají spoje a klouby. Zjednodušená montáž. Certifikovaný dutinkový polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem, velká tepelná izolace proti sklu. Odolné proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům, a krupobití. Výjimečná průsvitnost polykarbonátu (čirost – do 86%). Výhoda tohoto produktu je vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.
Na výběr máte z několika provedení, základní verze osazené 4 mm polykarbonátem CARBOGLASS AGRO, který zaručuje bezproblémovou a dlouhou životnost. Pro náročnější zákazníky a profesionály v provedení opatřeném TITAN 6 mm neno TITAN 8 mm silným polykarbonátem.
Skleník TITAN lze modifikovat a do budoucna je možná implementace prodloužení, teoretická délka skleníku je tedy neomezená.

  

 

 

Agroflex (další nabídky)
Praha, PSČ: 19000

775510535

9.09 2019

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

9 995 Kč 372 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz