Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

AKCE SKLENÍK - PREMIUM KVALITA A ODOLNOST, Praha

AKCE SKLENÍK - PREMIUM KVALITA A ODOLNOST

Praha |Pošta: Strašnice

Skleník zahradní - 6 x 3 x2.15 m obloukový.
Pro pěstování rostlin, které vyžadují především vyšší teplotu a vlhkost vzduchu. Nosná konstrukce s deskami z polykarbonátu. Vnitřek skleníku se ohřívá díky slunečnímu záření procházejícímu pláštěm skleníku. Tento skleník se stane dominantou Vaší zahrady. Zahradní skleník s konstrukcí z pozinkovaného bezúdržbového rámu a osazený kvalitním polykarbonátovým pláštěm. Konstrukce nevyžaduje nutnost základů. Zasklení je tvořeno čirým dutinkovým (komůrkovým) polykarbonátem o sílem 4 mm s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům.
Polykarbonátový zahradní skleník vyniká svými izolačními schopnostmi a vynikající odolností proti zátěži (až 300! Kg/m2) - sníh,vítr. Stavba skleníku je technicky nenáročná a zvládnete ji svépomocí. Rozměry: 600 x 307 x 215 cm.
Detalizace:
Celková váha je cca 150 kg, parametr zatížení - min 300kg.
Kostra z pozinkovaného kovu 20mm*20mm, tloušťka 2 mm.
Dolní kostra 40mm*20mm, tloušťka 2mm
Skleník je více odolný a těžší než obdobný skleník značky Volya, vydrží i silný vítr (nevyžaduje žádné betonovaní apod., stačí postavit skleník přímo na zem).
Materiál - kvalitní polykarbonát vyrobený speciálně pro skleníky s cílem dosažení maximálního efektu při pěstování rostlin (tloušťka 4mm, záruka na polykarbonát 10let).
U nás je zatím zaváděcí cena 20.000,- CZK včetně dopravy c ČR (v Praze a okolí montáž zdarma).
Výhoda tohoto skleníku je dlouhá životnost, za 15-20 let se počítá s výměnou polykarbonátu, skleník bude opět jako nový, jelikož je vyroben ze speciálního extra odolného kovu.
K dispozici zatím máme jen 5 kusů těchto skleníků, proto v případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

20 000 Kč [Praha] Strašnice


1

 


Jméno: OSKAR SCHENKER
Telefon:

773687739

Lokalita: Praha, PSČ: 10000
Cena: 20 000 Kč
Web: Pouze pro registrované
Facebook: Nezadáno...
Zveřejněno:10.11 2016

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Zobrazeno: 4346 X
sdílet na facebooku

 

Náš tip:

Registrujte se u nás zdarma. Využijte možnosti detailněji popsat vlastní obchod a nebo sami sebe :o) Váš popisek se bude zobrazovat v tomto okénku u každého inzerátu, který si u nás podáte. Popisek lze kdykoliv změnit v účtu :o) Výhod, které registrace nabízí, je ale mnohem více. Máme pro Vás připraven i jednoduchý Videonávod jak správně při registraci postupovat.

Registrace zdarma      Videonávod jak provést registraci.

 

  


portál seznam  •  portál centrum  •  vyhledávač stránek  •  československá filmová databáze  •  Největší videoportál  •  největší diskotéka v liberci  •  hostingové služby  • 

2011-2017 © Provozuje: primabazar.cz