Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

3.6 m2 kvalitní solární panel - ohřev SOLADUR S3. Až 5 kusů, Třebíč

3.6 m2 kvalitní solární panel - ohřev SOLADUR S3. Až 5 kusů

Třebíč |Pošta: Jejkov

Nabízím solární panel SOLADUR S3 pro ohřev bazénové vody.
Cena je uvedena za 1 kus. Mohu prodat 1 až 5 kusů.
Panely jsou použité, plně funkční, prodávám z důvodu nadbytečnosti. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších solárních systémů s životností cca 20 let (zbytková životnost 16 let).
Rozměr 3 x 1,2 m, plocha 3.6 m2.
Aktuální cena nového panelu na internetu je 5.681,-Kč.
Nejlépe osobní předání v Třebíči.
Mohu poslat přes TOPTRANS, cena za přepravu je 400,-Kč za jeden kus. Při poslání více kusů se cena navyšuje o 150,-Kč za každý další kus. Přepravu si také může objednat kupující, mě zaplatí jen za zboží a přepravu si uhradí při převzetí zboží. Platba ale pouze předem.
Pro ty co by chtěli přijet pro panel malým vozem upozorňuji že panel by sice měl jít smotat, ale když bude zima nebo zataženo a panel bude studený tak to asi nepůjde a bylo by vhodné přijet si s přívěsem, dodávkou, nebo ho dát na střechu.


Samostatný solární panel SOLADUR 3000 x 120 (3,6 m2) určený k ohřevu bezénové vody.
Panely lze propojit vedle sebe tak, aby bylo dosaženo potřebné plochy pro ohřev bazénu.

Jsou vyrobeny z UV stabilizovaného polypropylenu, materiálu velmi odolnému vůči slunečnímu žáru, mrazu i chemicky upravované bazénové vodě. Díky rovnému povrchu je účinek slunečního záření rovnoměrně rozložen na celou plochu panelu a nedochází k nadměrnému ochlazování větrem.

Během normální koupací sezóny (květen- září) je stupeň působení asi 80%, tj. vzniká tepelný zisk asi 650 Wattů/m2 plochy absorbérů. Příp. tepelný zisk, který je závislý na tepelných ztrátách, úhlu náklonu absorbérů aj. je 4-6°C.

Solární panely jsou vhodné k umístění na strmé i ploché střechy, garáže, na zahradě, upevněné na podpůrnou konstrukci atd. Jednoduchá montáž.

Nejlepší účinnost je při instalaci na jih pod úhlem 30°.

TECHNICKÉ INFORMACE :
Délka: 300cm
Šířka: 120cm
Síla: 5,5mm
Plocha: 3,6m2
Hmotnost bez vody: 8kg
Hmotnost s vodou: 17kg
Max. tlak: 1 bar

2 490 Kč [Třebíč] Jejkov

3.6 m2 kvalitní solární panel - ohřev SOLADUR S3. Až 5 kusů3.6 m2 kvalitní solární panel - ohřev SOLADUR S3. Až 5 kusů3.6 m2 kvalitní solární panel - ohřev SOLADUR S3. Až 5 kusů

  

 


Jméno: Cairusin@email.cz
Telefon:

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

Lokalita: Třebíč, PSČ: 67401
Cena: 2 490 Kč
Web: Pouze pro registrované
Facebook: Nezadáno...
Zveřejněno:8.08 2015

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Zobrazeno: 13243 X
sdílet na facebooku

 

Náš tip:

Registrujte se u nás zdarma. Využijte možnosti detailněji popsat vlastní obchod a nebo sami sebe :o) Váš popisek se bude zobrazovat v tomto okénku u každého inzerátu, který si u nás podáte. Popisek lze kdykoliv změnit v účtu :o) Výhod, které registrace nabízí, je ale mnohem více. Máme pro Vás připraven i jednoduchý Videonávod jak správně při registraci postupovat.

Registrace zdarma      Videonávod jak provést registraci.

 

  


portál seznam  •  portál centrum  •  vyhledávač stránek  •  československá filmová databáze  •  Největší videoportál  •  největší diskotéka v liberci  •  hostingové služby  • 

2011-2017 © Provozuje: primabazar.cz