Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!, Karviná

Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!

Karviná |Pošta: Karviná 6

699 Kč [Karviná] Karviná 6

Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!Bezpečnostní kování na vstupní dveře + 6 DÁRKŮ!!!
Otočit obrázek
Toto kování bylo asi 2 měsíce na vstupních dveřích do kanceláře, pořizovací cena 1.600 kč - pravděpodobně zn. Rostex, vypadá dobře a je kompletní, tzn. = vnitřní část kování s klikou a plastovou výplní + venkovní část kování s kuličkou, opotřebení je nepatrné a odpovídá době používání, toto kování zaručuje vysokou ochranu a je určeno na vstupní dveře otevírané dovnitř i ven všude tam, kde předejdete riziku krádeže (třída bezpečnosti = 3*** Vysoká ochrana), rozteč = 90 mm, pro tloušťku dveří = 38 až 55 mm, pro typ klíče = bezpečnostní FAB, povrchová úprava = CR-nerez + štíty - leštěná nerez + kliky pochromované, přikládám nákres s rozměry, hmotnost = 1.27 kg. ZDARMA (starší, ale zcela funkční) = nůžky na plech 30 cm + kladívko 28 cm + kleště 18.5 cm + štípací kleště 22 cm + majzlík 15 cm + dláto 18.5 cm. Osobně nebo na dobírku. Karviná 735013100.

  

 

 

Rostislav (další nabídky)
Karviná, PSČ: 73506

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

15.11 2017

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

699 Kč 1901 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz