Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Čistička obilí ASP 750 prodám málo používaná, Brno-město

Čistička obilí ASP 750 prodám málo používaná

Brno-město |Pošta: Kuřim

195 000 Kč [Brno-město] Kuřim

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Aspiratér se používá pro předčištění a čištění zemědělských plodin, osiv a luštěnin. Rozměry stroje – dxšxv = 3000x2164x2840 mm, hmotnost stroje 2725 kg, výkon předčištění 50-75 t/hod., čištění 25 t/hod.

Výkonnost aspiratéru 75t.hod-1 se rozumí pro pšenici při objemové hmotnosti 780g.dm-3 o vlhkosti 18%, čistotě produktů 93%.
Obilí je přiváděno spádový potrubím do vpádového nástavku na aspirační skříni, přičemž regulační klapka je uzavřena. Se zvětšující se zásobou obilí a tím zvětšujícím se tlakem na klapku se tato začne pozvolna otvírat. Posouváním závaží na rameni klapky docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Než se obilí začne rozdělovat na jednotlivá žejbra, což obstarává rozdělovač zrna pod aspirační skříní, je na přední čelní straně pomocí tlačného ventilátoru (pokud je jím stroj osazen) a aspir. kanálu provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu.
Obilí takto rozdělené a částečně vyčištěné je přiváděno na jednotlivá žejbra se síty B a C. Kmitavým pohybem žejber a sklonem žejber je obilí transportováno po sítech. Přepady sít B a propady sít C jsou na konci žejber vyvedeny žlábky do obou stran stroje. Přepady sít C (vytříděné obilí) prochází jednotlivými aspiračními kanályna výpadech do společného výpadového koše. Intenzivní čištění sít zabezpečuje kartáčové čištění.
Aspirační kanály jak na vpádu, tak i výpadu jsou svedeny do aspirační skříně. Lehké nečistoty a prach jsou zde odsazeny. Těžší nečistoty jsou shrnovány do těsnícího ústrojí a dále unášeny k odlučovači. Pro správné seřízení funkce vzduchových (aspiračních) kanálů slouží klapky. Nastavení klapek a jejich regulace se provádí páčkami na vnější pravé straně aspirační skříně.

Čistička umístěna v Rosicích u Brna

Čističku vyrobila firma Gama Pardubice

Kontakt: statekrosice..xxxx...


Statek Rosice, Na Mýtě 87


Kliknutím na "Všechny inzeráty a hodnocení uživatele" zobrazíte celou naši nabídku.

  

 

 

Ctibor (další nabídky)
Brno-město, PSČ: 66434

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

18.04 2016

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

195 000 Kč 8608 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz