primabazar.cz >>> Dětský bazar >>> Hračky >>> Prodám TOP KARTÁČKY ”RETRO-HRACKARNA” NA ITES, GONIO AUTÍČKA

Prodám TOP KARTÁČKY ”RETRO-HRACKARNA” NA ITES, GONIO AUTÍČKA

Litoměřice | Pošta: Litoměřice 1

`

40 Kč [Litoměřice] Litoměřice 1

Prodám TOP KARTÁČKY ”RETRO-HRACKARNA” NA ITES, GONIO AUTÍČKAProdám TOP KARTÁČKY ”RETRO-HRACKARNA” NA ITES, GONIO AUTÍČKAProdám TOP KARTÁČKY ”RETRO-HRACKARNA” NA ITES, GONIO AUTÍČKA
Otočit obrázek
prodám originál zabalené DOPRAVNÉ 20 OBYČEJNĚ (NA VAŠE RIZIKO),DOPORUČENĚ 45 BUBLINKOVÁ OBÁLKA, POPIS VÝROBCE :5 párů v balení ,Cena je za balení," ideální kartáčky " (Dle nás :-)) se snažíme vyvíjet cca rok přímo s výrobcem splétaných kartáčků v cizině. Konečně jsme po spletení více variant a použití více materiálů našli dle nás to pravé. Ceny kartáčků jsou pro spolupráci přímo s výrobcem velice příznivé

Po delší době debat s našimi zákazníky , jsme dospěli k názoru, že :

(!!!! JDE POUZE O NÁŠ NÁZOR , NECHCEME NIKOHO POŠKODIT A POMLOUVAT JINÉ ZBOŽÍ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ !!!!!!)

originál kartáčky : jsou moc tvrdé a v zatáčkách moc nepruží a tudíž dochází k špatnému kontaktu na kolejničkách. Jejich vodivost je také né moc ideální. Tvrdost kartáčků po delším ježdění autíčko začíná nadzvedávat a začíná boj s "rovnáním kartáčků", ale ten se většinou nepovede a ježdění raději vzdáte nebo je jízda katastrofou jede/nejede.Potom je třeba kartáčky vyměnit.

Měděné kartáčky: ( myslíme tím ty, které se dají zakoupit jako náhrady za originál na Ites, Gonio auta téměř všude i u nás na eshopu ).Po našich dotazech k zákazníkům, kteří kartáčky používají a i dle našich testů, jsou kartáčky moc měkké a skoro nepruží, pak bohužel nemají dostatečný přítlak ke kolejničkám. Jejich vodivost je ale velice dobrá a jako náhrada prozatím postačovala, jejich jemné pletení bohužel rychle trpí usekáváním o hrany kolejniček.

Kartáčky "RETRO-HRACKARNA" : Kartáčky jsou pocínovaná měd, splétané z podobného množství pramenů jako originál, ale z jiné tloušťky a materiálů, tak aby kartáček dostatečně pružil a vyplnil mezeru mezi vodítkem a kolejničkou i při pomalé jízdě. Nevýhodou je trošku delší instalace kde se musí kartáček přes zlom vodítka přitlačit tvrdým předmětem (třeba šroubovák), aby se kartáček pěkně okopíroval přes přední hranu vodítka a měl tak co nejlepší účinek. Tento způsob instalace není podmínkou ale zvládne ho jistě i malé dítě :-)

  

`

 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  hostingové služby • 

 

Inzerce bazoš •  Inzerce sbazar •  realitní inzerce •  bezrealitky •  mimibazar •  bazar • 

2011-2026 © Provozuje: primabazar.cz