Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník), Jihlava

Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)

Jihlava |Pošta: Jihlava

8 000 Kč [Jihlava] Jihlava

Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)Australský ovčák pejsek s PP (pouze jako společník)
Otočit obrázek
CHS Dreamfinder nabízí již k odběru štěňátko z vrhu "J" (Kai x Gedžitka).Krásný blacktri pejsek s ocáskem, jménem Jar Of Heart DREAMFINDER"Jarísek", narozen 29.9.2016, barva blacktri.
"Paris" je velmi krásný pejsek s nádhernou hlavou i exteriérem a velmi milou a kontaktní povahou.Vhodný jako společník, doprovodný pes u koní, na psí sporty, pasení .Né do chovu, proto nízka cena.
Tatínek Kai(Curacao Cofi Capito), se může pyšnit letošním vítězstvím na nejprestižnější výstavě v Evropě Cruft´s 2016(vyhrál svojí třídu) a samozřejmě nejen skvělými výstavními výsledky, ale i úžasnou povahou, skvělým zdravím a vynikajícím původem i exteriérem.
maminka Gedžitka je úžasná fenka,s moc hezkým exteriérem i skvělou povahou, má zkoušky z pasení(ZVOP, HWT), dogdancingu( MD1, HtM1, F1, DwD1, DwD2,Master of Dogdancing 1) canisterapeutické zkoušky(ZCP1), obedience(ZOP) , ale úspěšná je i výstavně a může se pochlubit například tituly Interšampion(C.I.B), JCH SK, JCH HR, CH SRB, 6x BOB.Je to skvělá chovná fenka a dala již řadu šampionů v několika zemích Evropy.

Štěňátko je odčervené, očkované, čipované s europasem, má provedeno preventivní vyšetření očí s výsledkem prostý všech DOV.Chovatelský servis, poradenství, hlídání pejsků během dovolené či pomoc s vystavením nebo uchvovněním zaručena po celý život pejska. Pokud máte zájem o štěňátko z naší CHS, neváhejte mne kontaktovat e-mailem:alaquick(zavinac)seznam.cz Trvalý přátelský kontakt s novými majiteli vítáme.Nezávazná návštěva vítána.Pouze vážní a zodpovědní zájemci. Více info na našem webu v sekci štěňata www.dreamfinder.cz

  

 

 

Alena Šimková (další nabídky)
Jihlava, PSČ: 58601

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

16.12 2016

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

8 000 Kč 4963 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz