Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Svícny z keramiky, Most

Svícny z keramiky

Most |Pošta: Most

Dohodou [Most] Most

Svícny z keramikySvícny z keramikySvícny z keramiky
Otočit obrázek
Nabízím z rodinné pozůstalosti keramické svícny, cena 80- Kč/ks (výjimka uvedena):

Obr. č. 3 – 6 – bulharská keramika, cena svícnu 100,- Kč, cena dózy 100,- Kč, při zakoupení obojího cena 80,- Kč/ks + malá vázička jako DÁREK, v tomto případě ráda zašlu i na dobírku!

Doporučuji osobní odběr.
Zašlu poštou při úhradě poštovného odběratelem.
Vzhledem k nízké ceně (aby se Vám vyplatilo koupit i s poštovným) nabízím jedinou možnost a sice po dohodě platba předem na můj účet:
BUĎ obratem zašlu jako běžný Doporučený balík (tj. bez etikety Křehký obsah, celkem Vaše cena = cena zboží + poštovné/balné 70,- Kč za Doporučený balík, lze do 2 kg), samozřejmě se vynasnažím křehký obsah Vám dobře vypolstrovat, aby neutrpěl újmu,
ANEBO obratem zašlu jako Cenný balík bez dobírky (tj. včetně etikety Křehký obsah - zaručuje mimořádně opatrné zacházení se zásilkou s možností reklamace, lze do 20 kg, celkem Vaše cena = cena zboží + poštovné/balné 110,- Kč za Cenný balík bez dobírky + etiketa Křehký obsah 25,- Kč).

Předem platba na můj účet mi vyhovuje nejvíce (riziko nepřevzetí zásilky potenciálními, ale nemajetnými či nezodpovědnými odběrateli, bohužel mám takovou osobní zkušenost).

V případě zájmu pište na e-mail KOZATON..xx(zavinac)xx.....xxxx... nebo volejte na mobil (na konkrétní dotaz a při seriózním jednání odpovím všem). Klikněte na Všechny moje inzeráty a hodnocení uživatele vpravo dole!

  

 

 

A. Š. (další nabídky)
Most, PSČ: 43401

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

10.12 2016

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

Dohodou 4697 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz