Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Moje miminko + malý deníček, Praha

Moje miminko + malý deníček

Praha |Pošta: Strašnice

Prodám tuto knihu, pevná vazba, s přebalem, 73 stran. V pořádku, jen mi přebal špatně "zabral" foťák. Z obsahu vybírám: narodilo se miminko, 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. měsíc, jeden rok, po roce, rok a půl, dva roky, tři roky, deník.
Na konci knihy jsou předepsané linky na jméno, datum narození, váhu, míru, za první měsíc přibralo .... + poznámky. Dále jsou tam prázdné stránky - 9 stránek, jako deník, na které se dají nalepit fotky, nebo něco napsat, stránky jsou nazvané druhý měsíc, třetí měsíc, čtvrtý měsíc, pátý měsíc, šestý měsíc, ostatní měsíce, jeden rok, dva roky, tři roky, vždy jedna volná stránka s nadpisem.
Knížka pro maminky- pro ty, které už děti mají, i pro ty, které je teprve čekají. Dozvíte se, jak o dětátko pečovat od narození až do tří let.
ZNAČKA: MOTTO
Cena 60,- při os. odběru na Ph 10
POŠTOVNÉ A BALNÉ: + 44,- při zaslání poštou a platbě předem na účet nebo složenkou. Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Inzeruji i jinde,kde svoji solventnost mohu prokázat momentálně 368 klad.hodn. Inzerát platí ...

60 Kč [Praha] Strašnice


1

 


Jméno: 721006703
Telefon:

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

Lokalita: Praha, PSČ: 10000
Cena: 60 Kč
Web: Pouze pro registrované
Facebook: Nezadáno...
Zveřejněno:21.01 2016

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Zobrazeno: 11125 X
sdílet na facebooku

 

Náš tip:

Registrujte se u nás zdarma. Využijte možnosti detailněji popsat vlastní obchod a nebo sami sebe :o) Váš popisek se bude zobrazovat v tomto okénku u každého inzerátu, který si u nás podáte. Popisek lze kdykoliv změnit v účtu :o) Výhod, které registrace nabízí, je ale mnohem více. Máme pro Vás připraven i jednoduchý Videonávod jak správně při registraci postupovat.

Registrace zdarma      Videonávod jak provést registraci.

 

  


portál seznam  •  portál centrum  •  vyhledávač stránek  •  československá filmová databáze  •  Největší videoportál  •  největší diskotéka v liberci  •  hostingové služby  • 

2011-2017 © Provozuje: primabazar.cz