Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

SP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU & LP. O VÍLE AMÁLCE, Praha

SP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU & LP. O VÍLE AMÁLCE

Praha |Pošta: Dejvice

Dohodou [Praha] Dejvice

SP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU  & LP. O VÍLE AMÁLCESP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU  & LP. O VÍLE AMÁLCESP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU  & LP. O VÍLE AMÁLCESP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU  & LP. O VÍLE AMÁLCESP. 2x gramodeska Jan Werich - PAN TAU  & LP. O VÍLE AMÁLCE
Otočit obrázek
■ set 2x malá gramodeska Jan Werich - PAN TAU - cena 250.- Kč

*** Pan Tau je televizní a filmová postava kouzelníka, kterou ztvárnil herec Otto Šimánek. Scénář k filmům natočeným v československo-německé koprodukci napsal Ota Hofman, později společně s Jindřichem Polákem. Charakteristickými doplňky Pana Tau je černá kouzelná buřinka, černý deštník a černý oblek s bílou květinou v klopě.
Pilotní díl - němý - byl natočen už roku 1966 (s německým názvem Das erste Abenteuer). Snímky z první série měly stopáž cca 30 minut a tvořily dějově částečně nenavazující sérii. Jelikož v nich vystupovali mj. Jan Werich a Pavel Landovský, nebyly z politických důvodů během normalizace v Československé televizi reprízovány. Snímky z druhé a třetí série měly výraznější dějovou osu. Vznikly i tři celovečerní filmy o panu Tau: dva vznikly přestříháním 3. série (Poplach v oblacích, Od zítřka nečaruji - 1978), jeden je samostatný (Pan Tau, 1988). Autorem nezaměnitelné hudby byl Jaromír Vomáčka.


■ dvou LP gramodeska: pohádka O VÍLE AMÁLCE cena 199.- Kč

*** V lese na paloučku se udělala mlha, zafoukal vítr a najednou se objevila panenka, která se rozhodla, že si bude říkat víla Amálka ... Kdo by neznal vílu s modrým věnečkem z kvítí na zlatých vláskách oblečenou v bílých šatičkách?

■ preferuji - osobní převzetí v Praze 6 nebo ■ DOPORUČENÁ zásilka + 75.-Kč k ceně (platba bankovním převodem - předem).

  

 

 

Pospíšilovi (další nabídky)
Praha, PSČ: 16000

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

1.12 2015

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

Dohodou 13271 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz