Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří, Praha

5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří

Praha |Pošta: Dejvice

100 Kč [Praha] Dejvice

5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří5x gramodesky Šimek &Grossmann -Návštěvní dny -Ano,pane Jiří
Otočit obrázek
Kdo by neznal alespoň některé z dnes již kultovních scének a povídek legendární komické dvojice Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna.
■ Vedle záznamů z divácky velmi oblíbených pořadů Návštěvní dny 1, 2, 3 a Hop dva tři si v podání obou protagonistů poslechnete také slavné povídky a nestárnoucí písňové hity. Nenechte si ujít tuto pokladnici chytrého a laskavého humoru, který nikdy nezevšední.
■ Jiří Grossmann (20. červenec 1941 Praha – 5. prosinec 1971 Praha) byl český komik, humorista, zpěvák, textař, divadelní autor a instrumentalista.
■ Během studií na stavební fakultě ČVUT, které později předčasně ukončil, hrál po večerech v klubu Olympic. Zde se seznámil s Miloslavem Šimkem. V této době také začaly vznikat jejich první společné povídky.
■ V roce 1968 nastoupili do divadla Semafor. Zde vznikaly jejich známé Návštěvní dny.
■ Zemřel ve věku třiceti let na Hodgkinovu chorobu. První příznaky nemoci se dostavily na povinné vojenské službě. Je pochován na Vinohradském hřbitově v Praze.
■ stal se autorem mnoha textů, které se zpívají dodnes (Závidím, Drahý můj, Jako kotě si příst, Ruby, Čekej tiše, Blizzard a další). V letech 1964-68 byl Jiří Grossmann ženatý s Janou Kubelkovou (nyní Bonhardovou).
■ Povídky, které psal s Miloslavem Šimkem pod zavedenou značkou Š+G, se dočkaly několika knižních vydání a jejich humor oslovuje i dnešní diváky. Jako herec si Jiří Grossmann zahrál ve filmu Jiřího Menzela ZLOČIN V ŠANTÁNU. V roce 1971 zemřel.
■ Po odchodu ze Semaforu založil Miloslav Šimek Divadlo Jiřího Grossmanna a o několik let později vznikla i nová pražská Pasáž Jiřího Grossmanna.
■ V roce 1987 vyšlo kompilační album vzpomínek na Jiřího Grossmanna pod názvem Ano, pane Jiří.

■ gramodesky Šimek & Grossmann – Návštěvní dny 1-2-3 díl 300.- kč set
■ Ano, pane Jiří 100.- kč
■ To byl Jiří Grossmann 100.-kč

■ Osobní převzetí v Praze 6 nebo ■ Doporučená zásilka + 75.-Kč k ceně (platba bankovním převodem - předem).

  

 

 

Pospíšilovi (další nabídky)
Praha, PSČ: 16000

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

1.12 2015

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

100 Kč 12815 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz