Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982), Praha

3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)

Praha |Pošta: Dejvice

299 Kč [Praha] Dejvice

3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)3x LP gramodeska: Karel Čapek BÍLÁ NEMOC (1982)
Otočit obrázek
Vypukla pandemie Čengovy (Bílé) nemoci. Celý svět se snaží vyrobit lék na tuto nemoc, která zabíjela lidi nad čtyřicet pět let věku.

Jednoho dne se v nemocnici v kanceláři doktora Sigeliuse objevil doktor Galén. Údajně vynalezl lék na onu smrtící chorobu. Dvorní rada mu nevěřil, přesto ho nechal, aby ten lék zkusil na několika neplatících pacientech na jeho klinice. Úspěchy byli téměř sto procentní. Ovšem doktor Galén léčil jenom chudinu a odmítl prozradit recept léku. Mocné a bohaté by začal léčit pouze pod jednou podmínkou - uzavření věčného míru. Výjimku neudělal ani u barona Krüga, ředitele továrny pro výrobu zbraní, který touto nemocí také onemocněl. To dohnalo barona až k sebevraždě.

Přes to všechno nechtěl Maršál, hlava státu a diktátor, na podmínku přistoupit, a bez vyhlášení války napadl sousední stát. Krátce po vypuknutí války však maršál zjistil, že onemocněl Bílou nemocí. Musel kvůli tomu přerušit svůj projev před shromážděným zfanatizovaným davem. Doktoři mu dávali jenom šest týdnů. Po rozmyšlení nakonec přistoupil na podmínku doktora Galéna a souhlasil s mírem.

Doktor Galén se okamžitě vydal za Maršálem, ale byl davem považován za zrádce, protože odmítal válku a hlasitě zastával mír. Dav ho ušlapal k smrti a rozbil veškeré jeho lahvičky s lékem.

■ Osobní převzetí v Praze 6 nebo ■ Doporučená zásilka + 75.-Kč k ceně (platba bankovním převodem - předem).

  

 

 

Pospíšilovi (další nabídky)
Praha, PSČ: 16000

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

1.12 2015

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

299 Kč 12926 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz