Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Domácí konopná mast z Bambuckého másla, Nymburk

Domácí konopná mast z Bambuckého másla

Nymburk |Pošta: Nymburk

70 Kč [Nymburk] Nymburk

Domácí konopná mast z Bambuckého máslaDomácí konopná mast z Bambuckého máslaDomácí konopná mast z Bambuckého másla
Otočit obrázek
Čerstvá várka, výroba od 25.1. do 10.3.2017
Domácí konopná mast - Bambucké máslo /B+V/ 50ml
Vyrobená z celých samičích rostlin a nerafinovaného bambuckého másla 100% BIO třídy A - výběrové druhy kvalitních ořechů máslovníku zpracované ručním lisování za studena s přídavkem žluté lékařské vazelíny.
Mimořádně pozitivní vliv této masti na pokožku je daný samotným Bambuckým máslem, konopí navíc znásobuje její účinky. Bambucké máslo je natolik biologicky aktivní, že už od výroby krystalizuje s chlorofilem, mastička mění barvy.Účinnější pleťovou masku nenajdete!

Tuto unikátní konopnou mast prodávám se zaručenou hmotností 30g objem 50ml v kosmetické dvouplášťové dóze s mezivíčkem za cenu 70,-Kč + poštovné ve výši 50,-Kč. V zásilce obdržíte návod k použití a skladování masti. Sílu a kvalitu masti zaručuji po dobu jednoho roku od data prodeje.

Vyrábím více druhů mastiček, každá je zaměřená na jiné zdravotní problémy, případné dotazy Vám ráda zodpovím na E-mailu: zeleninazdravi@seznam.cz, na telefonu:733283699, nebo můžete navštívit mé webové stránky, kde najdete další informace(stačí zkopírovat myší tento odkaz a vložit do prohlížeče:http://domaci-konopna-lekarna-cz.w ebnode.cz/

  

 

 

Michaela (další nabídky)
Nymburk, PSČ: 28802

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

5.04 2017

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

70 Kč 2603 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz