Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

https://www.primabazar.cz/sluzby/nabizim-pronajem-ponika-praha-zapad-96163.html
  • Vážení přátelé, tento inzerát byl již bohužel smazán a vyřazen z našeho hledání. Tým primabazar

Pronájem zahrady v Náchodě

Zdarma Náchod [05.06. 2022]

pronajem-zahrady-v-nachode

Nabízím k pronájmu zahradu okolo rodiného domku v Náchodě, rozloha cca 1200m2. Pronájem zdarma za protislužbu, udržování zahrady (sekání trávy, udržování stromků atd). Možnost trávení volného času v klidné části Náchoda, grilování, vyžití dětí, po dohodě cokoli další. Podrobnější informace na 604547450 (ne SMS).


reality

Pronájem VZV Stapler rent Půjčovna manipulační techniky

Dohodou Ústí nad Labem [24.05. 2022]

pronajem-vzv-stapler-rent-pujcovna-manipulacni-techniky

Pronajmeme vysokozdvižné vozíky nosnost 1 -16 tun dle potřeby možnost i plynového 12tun nebo aku 10 tun. Dále pronajímáme manipulační techniku přídavná zařízení a plošiny. U dlouhodobých pronájmů velmi dobré ceny pružná délka dle potřeby. Letní slevy na vybrané stroje. Vyžádejte si nezávislou nabídku.


sluzby

Pronájem novostavby 1+1 v novém bytovém areálu Brno - Leskava.

11 500 Kč Brno-město [03.07. 2022]

pronajem-novostavby-1-1-v-novem-bytovem-arealu-brno-leskava

Velmi pěkný a světlý byt. V těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. 3.p /5. CP bytu: 37.m2. Moderní, mimořádně energeticky úsporný byt, se sníženými náklady na topení. Výhodou je jeho řešení, opticky je kuchyně oddělená od obývacího pokoje. V chodbě i koupelně německá keramická dlažba s podlahovým vytápěním, jinak plovoucí podlaha. KL, sporák, v prostorné chodbě ....


reality

Pronájem pro dvě pracující osoby - Plzeň

Dohodou Plzeň-město [28.06. 2022]

pronajem-pro-dve-pracujici-osoby-plzen

Nabízím pronájem velké zařízené místnosti dvojici např. řemeslníků nebo studentů, dlouhodoběji, alespoň na měsíc. Západní plzeňská čtvrť, se spoustou zeleně, bez paneláků a smogu, jen 12 min. MHD od centra. Pro lidi, kteří hledají ticho a klid. Volné ihned. Jistinu nepožaduji. Více informací při osobním setkání. Ozývejte se v době, kdy je nabídka pro Vás aktuální (den, ....


reality

Hledám dlouhodobě levný pronájem bytu.

7 000 Kč Praha [18.04. 2022]

hledam-dlouhodobe-levny-pronajem-bytu

Muž 48 let, nekuřák hledá dlouhodobě částečně zařízený pronájem bytu do 7000 kč v klidné části Prahy. Rád uvítám pronajímatele bytu, který není chamtivý.


reality