Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Rekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, Bernov, Karlovy Vary

Rekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, Bernov

Karlovy Vary |Pošta: Karlovy Vary

3 390 000 Kč [Karlovy Vary] Karlovy Vary

Rekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, BernovRekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, BernovRekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, BernovRekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, BernovRekreační středisko s chatkami, Karlovy Vary, Nejdek, Bernov
Otočit obrázek
Nabízíme k prodeji formou aukce rekreační středisko (1110 m2), volně stojící objekt, kde v suterénu vlastní budovy je pouze spojovací chodba a kde další část suterénu je předsazena před objekt, je součástí budovy a je s ní spojena technicky. V této části je umístěna rehabilitace, sauna, bazén, masérna a tělocvična. Střecha je pochozí terasou v úrovni podlahy 1.NP . V 1. NP je recepce, byt správce, kuchyně, společenská místnost (jídelna) a rozdělené sociální zařízení. V patře je 6 pokojů se sociálním zařízením, další sociální zařízení pro uživatele podkroví, společné sprchy a WC. V prostorném podkroví jsou společenské místnosti a školicí středisko. Přední část budovy byla dříve školní budova. Před rokem 1982 byla však kompletně přestavěna na rekreační středisko. Z původní budovy zbylo pouze nosné zdivo. Ostatní bylo realizováno znovu, včetně rehabilitace suterénu. Objekt je zděné konstrukce s omítkou, okna jsou dřevěná (zdvojená), dveře dýhované a podlahy dlážděné s koberci. Všechna sociální zařízení jsou obložena, všude je rozvod studené i teplé vody. Vytápění je centrální z kotelny, která je umístěná v 1. NP (vstup ze zadní strany budovy), kotelna na tuhá paliva, 2 x boiler (kotel automatický z roku 2007). Budova je napojena na vlastní vodovodní zdroj, vlastní ČOV a má el. přípojku.
Na hlavní budově je celkem cca 30 lůžek. V jednotlivých chatkách potom dalším 25. V areálu pořádala nedaleká společnost z Nejdku firemní akce a celkově se jednalo o navštěvovaný areál.
Nedaleko je vodní nádrž a Plešivec, kousek nad areálem začínají běžkařské trasy.
Nemovitost je provozu schopna. Nejsou třeba žádné zásadní stavební úpravy.
K nemovitosti je vypracován znalecký posudek.
Rekreační chata ev. č. 48 (30 m2, st. p. č. 301), 47 (31 m2, st. p. č. 300), 46 (31 m2, st. p. č. 299), 45 (31 m2 st. p. č. 298), 44 (30 m2 st. p. č. 297)
Volně stojící objekt, přízemní a podkrovní. Chata je celodřevěná s venkovním napuštěním. V přízemí je vstup, koupelna s WC, sprcha, boiler, kuchyňský kout, dlážděná obytná místnost s krbem, přímotopy a lodžie. Do podkroví, kde se nachází velká ložnice, vedou dřevěné schody. Realizace v roce 1988.
Dřevěná kůlna
Přízemní volně stojící objekt se sedlovou střechou krytou plechem. Strop je dřevěný s viditelnými trámy, podlaha je betonová, okna chybí. Rok realizace 1988.
Technický prostor v terénu
Budova je vesměs pod terénem, je celé z monolitického betonu. Je zde umístěná hydroforová stanice, boilery a monolitická nádrž pro pitnou vo

  

 

 

e-dražby infolinka (e-drazby.cz s.r.o.) (další nabídky)
Karlovy Vary, PSČ: 36001

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

14.08 2017

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

3 390 000 Kč 2465 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz