primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Řemeslné a manuální práce >>> Svářeč až 250,-/hod Sbazar Praha| Bazoš.cz

Svářeč až 250,-/hod

Praha |Pošta: Nové Město

250 Kč [Praha] Nové Město

Hledáme šikovného, zdatného svářeče, který se ke své práci staví zodpovědně, pro našeho klienta se zaměřením na svářecí činnost v stavebnictví, hutnictví, strojírenství a energetice.

Nástup:
IHNED

Pracovní doba:
Směny: ranní směny – nástup v 6:00 – 7:00

Náplň práce:
• Svařování ocelových konstrukcí, vodovodních potrubí a kanalizácí.
• Čtení výkresové dokumentace a použití technických podkladů.
• Výběr vhodných svařovacích přístrojů a nástrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat.
• Provádění odborných oprav svařováním. Konečná úprava svárů.
• Vrtání, řezání závitů.

• Spolupráce s kolegy ve výrobě.
Požadujeme:
• Vyučení výhodou, nikoliv podmínkou.
• Platný svářečský průkaz.
• Řidičský průkaz sk. B výhodou
• Spolehlivost, manuální zručnost, precíznost.

Nabízíme:
• Práci pro stabilní a úspěšnou společnost.
• Motivační mzdové ohodnocení.
• Prémie za kvalitu práce, docházku.
• Dynamickou a různorodou práci.
• Zajištění pracovních pomůcek.