primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Svářeč 135 ubytováním ZDARMA do Dobříše Sbazar Příbram| Bazoš.cz

Svářeč 135 ubytováním ZDARMA do Dobříše

Příbram |Pošta: Příbram 1

Dohodou [Příbram] Příbram 1

Baví Vás svařování? Chcete mít práci jako koníček? Máme pro Vás nabídku zaměstnání do firmy, která se zabývá výrobou stavebních stojů v Dobříši.

Nabízíme
- Motivující mzdové podmínky + prémie + osobní ohodnocení
- Ubytování zdarma
- Stravenky
- Zázemí v moderní nadnárodní společnosti
- Možnosti záloh
- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP

Požadujeme
- Platný průkaz EN135
- Praxe ve svařování
- Chuť pracovat a učit se novým věcem
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost

Náplň práce
- Sváření ocelových konstrukcí (material 2 -10 mm)
- Broušení sváru
- Manipulace s výrobkem

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na martinakorbova@wincottpeople.com nebo volejte na 731 604 889.

uživatelWINCOTT PEOPLE (další nabídky)
lokalita Příbram, PSČ: 26101

cenaDohodou zobrazeno 2953 X

Informace od: WINCOTT PEOPLE

Popis vložil uživatel: WINCOTT PEOPLE :o)      Videonávod, registrace