primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Ostatní v práce >>> Servisní elektrotechnik nářadí a zahr. techniky Sbazar Karlovy Vary| Bazoš.cz

Servisní elektrotechnik nářadí a zahr. techniky

Karlovy Vary |Pošta: Karlovy Vary

Dohodou [Karlovy Vary] Karlovy Vary

Dovozce ručního nářadí (aku a elektro) a zahradní techiky touto cestou hledá servisního technika - opraváře elektro.

Náplň práce:
diagnostika, opravy a servis akumulátorového a elektrického nářadí a zahradní techniky, technická podpora zákazníka (e-mailová a telefonická komunikace).

Požadujeme:
- SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- vyhláška 50, paragraf min. 6
- samostatnost a zodpovědnost
- zkušenosti v oboru
- znalost práce s PC

Nabízíme: dobré platové podmínky (15 - 20000 Kč).
Pracovní místo: Vojkovice.

Životopisy zasílejte na e-mail macek..xx(zavinac)xx...sharks-shop.cz, další informace na 734 829 712.

uživatel
lokalita Karlovy Vary, PSČ: 36001

cenaDohodou zobrazeno 13535 X

Informace od: Roman

Popis vložil uživatel: Roman :o)      Videonávod, registrace