Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Gastronomie a pohostinství >>> SERVÍRKA/ČÍŠNÍK BRNO 90 - 100 KČ/HOD Sbazar Brno-město| Bazoš.cz

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK BRNO 90 - 100 KČ/HOD

Brno-město |Pošta: Brno-město

100 Kč [Brno-město] Brno-město

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Hledáš praxi v hotelu? Máš zkušenosti s obsluhou?
Hotel v Brně hledá do svého týmu nové brigádníky.
Jedná se o výpomoc v průběhu kongresových akcí, svateb, snídaní, obědů a
večeří.
Brigáda je časově flexibilní, možnost výběru směn – vhodné pro studenty
i nezletilé osoby.
V případě zájmu nám zavolejte na telefonní číslo: 774 722 823

Požadujeme:
Zkušenosti s obsluhou – velkou výhodou
Základní znalost AJ
Pozitivní přístup k práci
Zodpovědnost
Spolehlivost
Zdravotní průkaz

Nabízíme:
dlouhodobou a stabilní brigádu
praxi v gastronomií
mzda 90 – 100 czk/hod
nástup IHNED

Náplň práce:
debaras
komunikace s hosty
roznášení drinků
usazování hostů
příprava stolů

Lokalita Brno
Obor Manuální
Odměna 90 – 100 Kč / hod
Kontaktní osoba Šmerdová Veronika
Telefon 774722823
e- mail kancelar-brno@abzakovo.eu

uživatelVeronika Šmerdová (další nabídky)
lokalita Brno-město, PSČ: 60200

telefonInzerát vypršel a nebyl obnoven.

datum TENTO INZERÁT JE JIŽ NEAKTIVNÍ.

Inzerát starší 365 dnů. Jak obnovit inzerát? ZDE.

cena100 Kč zobrazeno 2244 X
webové stránky WWW (?) facebook FB skupina (?)
smazat Smazat editovat Editovat
nahlásit Nahlásit ! odeslat dále Poslat příteli
topovat Topovat inzerát zdílet na síti facebook

Informace od: Veronika Šmerdová

Popis vložil uživatel: Veronika Šmerdová :o)      Videonávod, registrace

portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  hostingové služby •

Inzerce bazoš •  Inzerce sbazar •  realitní inzerce •  bezrealitky •  mimibazar •  bazar •