primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Finance a ekonomika >>> Samostatná účetní Sbazar Praha| Bazoš.cz

Samostatná účetní

Praha |Pošta: Nové Město

28 000 Kč [Praha] Nové Město

Přijmeme na pracovní pozici samostatnou účetní s místem výkonu práce Praha a České Budějovice. Nástup ihned.

Náplň práce:
Komletní účtování firmy (obchodní i výrobní činnost)
Komunikace s dodavateli, odběrateli, zahraničními partnery
Vymáhání pohledávek
Práce v programu Helios Orange

Kompletní zajištění účetní a daňové oblasti společnosti, včetně zpracování mezd, účtování přijatých/vydaných faktur, účtování majetku
Zpracování mezd (cca 15 zaměstnanců)
Zpracování DPH, DPPO, DP k silniční dani apod.
Příprava podkladů pro audit, komunikace s auditory, zpracování ročních výkazů
Zpracování zákonných statistik a výkazů, zpracování přehledů a statistik pro vedení společnosti
Komunikace s úřady a dalšími institucemi soukromými i státními

Nabízíme:
Pracovní doba 8 – 16,30 hodin
Mzdové ohodnocení 28 000,00 Kč
Hlavní pracovní poměr
Nástup ihned
Pracoviště Praha
Pracoviště České Budějovice

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
Praxe v oblasti účetnictví min. 5 let
Jazykové znalosti – anglický jazyk výhodou
Uživatelská znalost na PC (MS Office, praxe s prací v účetním programu)
Spolehlivost, komunikativnost