primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Doprava a zásobování >>> Řidič Tahače s návěsem Sbazar Brno-město| Bazoš.cz

Řidič Tahače s návěsem

Brno-město |Pošta: Kuřim

Dohodou [Brno-město] Kuřim

Řidič tahače s klanicovým návěsem- Nabídka
Řidič nákladního automobilu

hledáme vhodného pracovníka na pozici řidiče klanicového návěsu

Náplň práce:

- přeprava dřeva v oblasti Moravy a Rakouska (tahač + klanicový návěs bez HR), stanoviště vozidla Rosice nebo dohodou.

Požadujeme:

- střední odborné vzdělání

- řidičský průkaz skupiny C+E

- profesní osvědčení

- zdravotní způsobilost

- spolehlivost

- vysoké pracovní nasazení

- ochota pracovat přesčas

- možnost pracovat v různou pracovní dobu dle aktuální poptávky

- praxe není nutná - možnost zaučení

Nabízíme:

- práci na HPP nebo brigádně

- 26.000 až 35.000 Kč hrubého

- motivační složku mzdy (závisí na množství odvozeného dřeva)

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu vrzalradim..xx(zavinac)xx.....xxxx..., do předmětu emailu ůvádějte: řidič nebo volejte na tel.777150560

uživatel
lokalita Brno-město, PSČ: 66434

cenaDohodou zobrazeno 14019 X

Informace od: v.

Popis vložil uživatel: v. :o)      Videonávod, registrace