primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Ostatní v práce >>> Řidič minibusu - brigáda Sbazar Praha| Bazoš.cz

Řidič minibusu - brigáda

Praha |Pošta: Strašnice

Dohodou [Praha] Strašnice

Otočit obrázek
Pracovní náplň:
• Řízení motorových vozidel určených pro přepravu osob (především Mercedes-Benz Sprinter)
• Provádění kontroly technického stavu vozidla a činnost související s přípravou a výkonem služby řidiče

Očekáváme:
• řidičský průkaz sk. D (nebo D+E), profesní průkaz, digitální kartu řidiče
• platnou zdravotní a profesní způsobilost, lékařské potvrzení
• alespoň základní znalost Aj nebo Rj
• trestní bezúhonnost, flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• odpovídající mzdové ohodnocení dle typu akce (transfer, večeře, city tour, výlet)
• moderní vozový park
• přátelský kolektiv spolupracovníků
• pružná pracovní doba (dle dohody)
• občasný přivýdělek formou brigády s možnost dlouhodobé/pravidelné spolupráce
• nástup: ihned nebo dle dohody

Vhodné i pro řidiče důchodového věku na VPP nebo absolventy s krátkou řidičskou praxí v přepravě osob, není vhodné pro mimopražské kandidáty.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte volat 608474515 nebo zašlete životopis na email transport..xx(zavinac)xx...transport.cz

uživatel
lokalita Praha, PSČ: 10000

cenaDohodou zobrazeno 14188 X

Informace od: P&P transport and agency s.r.o

Popis vložil uživatel: P&P transport and agency s.r.o :o)      Videonávod, registrace