primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Realitní makléř - obchodník s nemovitostmi pro Zlínský kraj Sbazar Zlín| Bazoš.cz

Realitní makléř - obchodník s nemovitostmi pro Zlínský kraj

Zlín |Pošta: Zlín

Dohodou [Zlín] Zlín

Otočit obrázek
Z důvodu rozšíření úspěšného týmu realitních makléřů společnosti G2 Reality s.r.o. hledáme realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro oblast Zlínského kraje - města: Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Kroměříž, Vsetín, Uherský Brod, Luhačovice, Valašské Klobouky.

Nabízíme:

-nadstandardní výdělky - provize až 60 % z čisté provize realitní kanceláře z realizovaných obchodů s neomezenou výší
- provize z úvěrů, hypoték a jiných služeb nabízených společností G2 Reality s.r.o. a sesterskou společnosti G2 Rekonstrukce s.r.o.
- odborné vedení majitelem realitní kanceláře
- vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme, i z tebe uděláme realitního profesionála
- pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
- veškeré reklamní a právní služby hradí realitní kancelář
- vlastní databázi klientů s kontakty na prodávající a kupující

Požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
- spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- přizpůsobení času potřebám klientů
- chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
- zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí
- provádění prohlídek nemovitostí
- vedení obchodních případů
- komunikace s klienty

Kde budou realitní makléři pracovat?
v moderní, nadstandardní kanceláři v centru Zlína (z boku OC Zlaté jablko) v týmu realitních makléřů, pro které je jejich práce koníčkem.

Po zapracování možnost otevření vlastní kanceláře v jiných městech ve Zlínském kraji.
- možnost práce z domu

Co bude realitní makléř k práci potřebovat?
- vlastní automobil, notebook, mobilní telefon.

Pokud Vás výše nabízená práce zaujala, prosím o zašlete životopis a průvodní dopis na e-mail: guryca..xx..xx@xx...xx...g2reality.cz.

Těšíme se na naše setkání.