primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Realitní makléř Sbazar Liberec| Bazoš.cz

Realitní makléř

Liberec |Pošta: Liberec 1-Staré Město

Dohodou [Liberec] Liberec 1-Staré Město

Realitní kancelář s osmiletou historií přijme makléře v několika regionech. Budete pracovat s lidmi, komunikovat se zákazníky. Nabízíme různorodou samostatnou činnost v kanceláři i terénu. Nudit se určitě nebudete.

Požadujeme
-profesionální vystupování
-výborné komunikační a organizační schopnosti
-schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce
-uživatelská znalost PC
-trestní bezúhonnost
-ochotu učit se novým věcem
-týmovou spolupráci
-praxe v oboru výhodou
-spolehlivost
-loajalitu

Nabízíme
-100% podporu
-pravidelné propracované adůkladné vzdělávání (reality, timemanagement, osobní rozvoj)
-nulové vstupní poplatky a náklady
-marketingovou podporu (vizitky, plachty, budování osobní značky, osobní webové stránky makléře, stránky na sociálních sítích)
-nadstandardní provizní systém 40 – 80%, (vše bez finanční účasti makléře – žádný paušál který makléř platí kanceláři)
-telefon s neomezeným voláním a internetem
-k dispozici rozsáhlá databáze kontaktů na poptávající klienty
-flexibilní pracovní dobu
-kompletní právní servis včetně úschov
-zajištění kompletace případu včetně jednání s klientem
-zajímavou práci s možnosti seberealizace
-zajímavá práce s možností postavení vlastního týmu
-možnost stát se partnerem s vlastní pobočkou
-možnost přímého výkupu nemovitostí

Náplň práce
-zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti
-aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji / pronájmu
-vyhledávání kupujících pro portfolio nabízených nemovitostí
-vedení a zpracování databáze nemovitostí a klientů
-vedení celého obchodního případu
-telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty

Oblast působnosti
-hledáme makléře pro tyto regiony – Liberec, Jablonec n. N., Mladá Boleslav, Semily, Střední Čechy, Praha

Informace o nabízené práci
-práce lze vykonávat na dohodu o provedení práce (DPP), dohodu o pracovní činnosti (DPČ) nebo na ŽL
-spolupráce na dobu neurčitou
-výdělek 25.000 – 60.000,- Kč

Závěr
Pokud Vás naše nabídka zaujala a měl(a) byste zájem o spolupráci s námi, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu kariera..xx(zavinac)xx...promareality.cz nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář.

uživatel
lokalita Liberec, PSČ: 46001

cenaDohodou zobrazeno 13434 X

Informace od: Bc. Martin Procházka

Popis vložil uživatel: Bc. Martin Procházka :o)      Videonávod, registrace