Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Prodavač/ka 120,- Kč - Ihned Sbazar Praha-západ| Bazoš.cz

Prodavač/ka 120,- Kč - Ihned

Praha-západ |Pošta: Jeneč

23 000 Kč [Praha-západ] Jeneč

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Hledáme šikovné prodavače/čky, do prodejny se zaměřením na zemědělskou a
manipulační techniku.

Náplň práce:

-Obsluha a komunikace se zákazníkem
-Práce s pokladnou
-Předvádění strojů

Požadujeme:

-Spolehlivost, pracovitost
-Ochotu učit se novým dovednostem
-Flexibilitu
-Minimálně středoškolské vzdělání nebo (SPŠ Střední průmyslová škola)
-Znalost na PC
-Nutnost výpisu TR
-Příjemné vystupování

Nabízíme:

-Možnost HPP
-Mzdové ohodnocení 90,-Kč + 30,-Kč osobní ohodnocení
-Možnost záloh
-Dlouhodobou spolupráci
-Pracovní doba: po-pá 7-15:30 (víkendy volné)