primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Pracovník logistiky s VZV-PODBOŘANY A OKOLÍ-DOPRAVA ZDARMA Sbazar Louny| Bazoš.cz

Pracovník logistiky s VZV-PODBOŘANY A OKOLÍ-DOPRAVA ZDARMA

Louny |Pošta: Louny

Dohodou [Louny] Louny

Otočit obrázek
Požadavky
• min. ZŠ vzdělání
• praxe v logistice, ve skladu
• průkaz na vysokozdvižný vozík (VZV)
• praxe na VZV, a ručním paletovém vozíku
• ochota prácovat
• spolehlivost a flexibilita

Nabídka
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Motivující mzdové ohodnocení až 120 Kč/hod v čistém (možnost tydenní zalohy anebo platby)
• Práce na 3 směny (8hodinové, ranní a odpolední,noční)
• volné víkendy
• Ubytování zajisteno
• Ochranné pracovní pomůcky zdarma
• Nástup možný ihned nebo dohodou

Pracovní náplň
• kontrolní činnost ve skladovacích prostorech
• práce na hale, i ve venkovních prostorách

Pro vice info na Tel: 601 501 878
V dobe od 9:00-16:00 hod.

CV zasilejte na email: galerieb@email.cz

uživatelGalerie (další nabídky)
lokalita Louny, PSČ: 44001

cenaDohodou zobrazeno 3547 X

Informace od: Galerie

Popis vložil uživatel: Galerie :o)      Videonávod, registrace