primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Administrativa >>> Prace pro OZP - plny/castecny pracovni pomer Sbazar Karlovy Vary| Bazoš.cz

Prace pro OZP - plny/castecny pracovni pomer

Karlovy Vary |Pošta: Karlovy Vary

Dohodou [Karlovy Vary] Karlovy Vary

Otočit obrázek
Nabízíme plný nebo částečný pracovní poměr v Karlových Varech.

Práce je určená pro OZP (osoby se zdravotním postižením) možné 1. až 2. stupeň invalidity

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Třídení došlé pošty
Vkládání dokumentů do obálek

POŽADAVKY:
Schopnost se učit novým věcem
Pečlivost, důslednost a zodpovědný přístup
Základy ovládání PC

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Nástup možný ihned / nebo dohodou
Plný pracovní poměr / nebo dohodou
Karlovarský kraj

KDO JSME:
Působíme jako poradenská společnost a pomáháme lidem řešit finanční potíže.

Těšíme se na Vámi zaslaný životopis nebo důležité informace o sobě na email:
prace..xx(zavinac)xx...dluhovaporadna.cz

uživatel
lokalita Karlovy Vary, PSČ: 36001

cenaDohodou zobrazeno 14987 X

Informace od: Dluhovaporadna

Popis vložil uživatel: Dluhovaporadna :o)      Videonávod, registrace