primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Picker - vychystávač (Praha) Sbazar Praha| Bazoš.cz

Picker - vychystávač (Praha)

Praha |Pošta: Praha 5

122 Kč [Praha] Praha 5

Aktuální obsah inzerátu
Hledáme vhodné uchazeče na pozici picker/vychystávač do supermarketu v Praze .
Pracovní doba: 6:00( 6:30) – 13:30( 14:30)

Náplň práce:

kompletace zboží dle objednávkového listu
balení zákázek
práce se skenerem na čtení kódů
příprava zboží
Požadujeme:

výpis z TR
platný potravinářský průkaz
věk min. 18 let
spolehlivost, příjemné chování
Co nabízíme:

možnost záloh
dlouhodobá spolupráce
plat 122,–/hod
stabilní zázemí
přátelsky kolektiv

uživatelabzakovo (další nabídky)
lokalita Praha, PSČ: 15000

cena122 Kč zobrazeno 2049 X

Informace od: abzakovo

Popis vložil uživatel: abzakovo :o)      Videonávod, registrace