primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Operátor lisu. Bonus až 1500,-Kč každý měsíc. Sbazar Olomouc| Bazoš.cz

Operátor lisu. Bonus až 1500,-Kč každý měsíc.

Olomouc |Pošta: Olomouc 9

110 Kč [Olomouc] Olomouc 9

Otočit obrázek
Pro muže a ženy - Třebčín.
SVOZ z OLOMOUCE - ZDARMA.

Náplň práce: vizuální kontrola plastových dílů
Obsluha poloautomatických a automatických strojů
12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
Požadujeme: dobrý zdravotní stav
Základní vzdělání
Spolehlivost, pečlivost a chuť do práce
Nabízíme: mzda 110Kč/hod
Práci na hlavní pracovní poměr
Až 1500Kč bonus za docházku každý měsíc
Svoz do práce zdarma na každou směnu

Více info na bezplatné lince 800 123 333 nebo 775 337 672.