primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Montážní dělník-ice/ operátor-ka výroby Sbazar Český Krumlov| Bazoš.cz

Montážní dělník-ice/ operátor-ka výroby

Český Krumlov |Pošta: Latrán

Dohodou [Český Krumlov] Latrán

Otočit obrázek
Pro výrobní společnost sídlící v Českém Krumlově aktuálně hledáme brigádníky i stálé zaměstnance na pozici operátor výroby.

Vaše náplň práce:
- různé montážní práce, při výrobě transformátorů
- navíjení cívek
- obsluha elektrických strojů
- práce vhodná pro muže, ženy i brigádníky přes léto
Požadujeme:
- ZŠ, vyučení v technickém oboru výhodou, ne podmínkou
- dobrý zdravotní stav
- zručnost, pečlivost, samostatnost
- bydliště na Českokrumlovsku výhodou,příspěvek na ubytování 3000 Kč/měsíc, pro ubytované v ubytovnách
Nabízíme:
- nástupní mzda 100 Kč/hod, po zkušební době navýšení na 120 Kč/hod
-příplatky-státní svátek 100%, sobota 10%, neděle 20%, přesčas 30%, práce v noci +16 Kč,práce na odpolední směně +12 Kč
- stabilní práce na dobu neurčitou
- klidné a čisté pracovní prostředí
- třísměnný provoz (5:30 - 13:30; 13:30 - 21:30; 21:30 - 5:30)
-DPČ- ranní a odpolední směna
- dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- pololetní odměny, každoroční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon
- peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech
- vánoční balíček, odměny za doporučení nových zaměstnanců
- možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností
- možnosti profesního růstu
- možnosti využívání různých slev
- místo výkonu práce Český Krumlov