primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Manipulant/ka ve skladu v Hostivicích Sbazar Praha-západ| Bazoš.cz

Manipulant/ka ve skladu v Hostivicích

Praha-západ |Pošta: Hostivice

100 Kč [Praha-západ] Hostivice

Hledáme šikovné brigádníky, na dlouhodobou spolupráci do skladu v Hostivicích s nástupem ihned.

Náplň práce:
• kompletace obálek
• vychystávání zboží, balení
• polepování štítkování
• komunikace s vedoucím

Požadujeme:
• dobrý zdravotní stav
• manuální zručnost, samostatnost
• zkušenosti výhodou
• výpis z rejstříků trestů

Nabízíme:
• práci po-pá 7–15:30 hod. (víkendy volné)
• dlouhodobou spolupráci
• mzdové ohodnocení 100,– hod.
• možnost záloh (+ osobní ohodnocení)