Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Ostatní v práce >>> Manažer personální agentury. Sbazar Mladá Boleslav| Bazoš.cz

Manažer personální agentury.

Mladá Boleslav |Pošta: Mladá Boleslav 2

Dohodou [Mladá Boleslav] Mladá Boleslav 2

Otočit obrázek
Požadavky
• minimálně SŠ vzdělání
• praxe ve vedoucí funkci v agentuře práce výhodou
• zkušenosti s vedením lidí
• zkušenosti s obchodním jednáním s HR manažery společností
• výborné komunikační a organizační dovednosti
• osobnost s vůdčími schopnostmi a prokazatelnými obchodními dovednostmi
• otevřenost novým pracovním výzvám
• výhodou proaktivní přístup a otevřenost v komunikaci
• odolnost vůči stresu
• ŘP. sk B - aktivní řidič
• práce s PC
• dobrou znalost MS Office

Nabízíme:
• možnost podílet se na rozvoji firmy a příležitost širokého uplatnění vlastních nápadů
a řešení
• přátelský kolektiv s týmovým duchem
• místo výkonu práce: Mladá Boleslav
• nástup od 1.3.2017 (nebo dle dohody)

Pracovní náplň
• zodpovědnost za komplexní organizaci, chod a poskytování služeb
• zodpovědnost za rozvoj společnosti a její výsledky
• zodpovědnost za personální záležitosti
(rozvoj, organizaci, vedení, rozdělení práce, motivaci a koučování týmu zaměstnanců)
• obchodní jednání a nastavení cenové politiky s klienty
• sledování a analýza trhu
• reporting vedení společnosti

Poznámka
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s krátkým motivačním dopisem na emailovou adresu a do 14 dní můžete očekávat naši zpětnou vazbu.
Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnosti STPA CZ s.r.o., Jana Masaryka 708/12, 120 00 Praha 2, za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na dobu trvání 1 kalendářního roku od data zaslání. Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Kontakt:
Ing. Radka Šilhartová
Email: zaslat email
Mobil: 778 530 840
Město: Mladá Boleslav