primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Informatika a IT >>> Hlinsko Technik sítí el. komunikací / pracovník pobočky Sbazar Chrudim| Bazoš.cz

Hlinsko Technik sítí el. komunikací / pracovník pobočky

Chrudim |Pošta: Chrudim I

Dohodou [Chrudim] Chrudim I

Otočit obrázek
Společnost Nej.cz s.r.o. poskytovatel služeb elektronických komunikací v rámci celé ČR vypisuje výběrové řízení na pozici:
Technik sítí elektronických komunikací / pracovník pobočky Hlinsko

Místo výkonu práce:
• Hlinsko
Náplň práce:
• údržba a servis sítí kabelové televize
• zákaznická podpora, nabídka a prodej služeb zákazníkům
• vyřizování požadavků zákazníků osobně na pobočce, i telefonicky
• montáž přípojek pro poskytování služeb kabelové televize
• konfigurace, instalace a servis aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top-boxy)
• měření a vyhodnocování metalických a optických tras
Požadavky:
• SŠ vzdělání v elektrotechnickém směru
• znalosti TV techniky a sítí elektronických komunikací výhodou
• znalosti a zkušenosti s metalickými a optickými sítěmi výhodou
• reprezentativní vzhled a vystupování, komunikativnost
• preciznost a spolehlivost
• vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
• manuální zručnost a schopnost samostatné práce
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní poměr
• perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
• motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech
• příjemné pracovní prostředí

Své nabídky s životopisem a dokladem o dosaženém vzdělání zasílejte na email krejci@nej.cz