Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Hledáme zámečníka do Slaného Sbazar Kladno| Bazoš.cz

Hledáme zámečníka do Slaného

Kladno |Pošta: Kladno

Dohodou [Kladno] Kladno

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Hledáte práci a chcete aby Vaše práce byla Vaším koníčkem? Baví Vás dělat zámečničinu a jste v tom šikovný? V tom případě pro Vás máme pracovní nabídku na pozici zámečníka do našeho střediska ve Slaném.

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení
- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP
- Možnost ubytování ZDARMA
- Hrazené obědy
- Pouze dvousměnný provoz
- Navýšení mzdy (povýšení)

Požadujeme

- Chuť pracovat a učit se novým věcem
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Loajalitu
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost
- Praxi v oboru

Náplň práce

- Zámečnická práce na lakovně
- Sestavování a dolaďování dílů podle výkresové dokumentace
- Kytování
- Kontrola kvality

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete svůj životopis na martina.korbova@wincottpeople.com nebo volejte na 731 604 889

uživatelWINCOTT PEOPLE (další nabídky)
lokalita Kladno, PSČ: 27201

telefonInzerát vypršel a nebyl obnoven.

datum TENTO INZERÁT JE JIŽ NEAKTIVNÍ.

Inzerát starší 365 dnů. Jak obnovit inzerát? ZDE.

cenaDohodou zobrazeno 2860 X
webové stránky WWW (?) facebook FB skupina (?)
smazat Smazat editovat Editovat
nahlásit Nahlásit ! odeslat dále Poslat příteli
topovat Topovat inzerát zdílet na síti facebook

Informace od: WINCOTT PEOPLE

Popis vložil uživatel: WINCOTT PEOPLE :o)      Videonávod, registrace

portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  hostingové služby •

Inzerce bazoš •  Inzerce sbazar •  realitní inzerce •  bezrealitky •  mimibazar •  bazar •