Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Hledáme řidiče MKD, Brno-město

Hledáme řidiče MKD

Brno-město |Pošta: Kuřim

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Řidič MKD.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení kamionů s plachtovými návěsy SCHMITZ
- Výjezdy mimo ČR

POŽADUJEME:
- Základní vzdělání
- Řidičské oprávnění C+E
- Profesní průkaz
- Digitální kartu řidiče
- Praxe v KD - výhodou
- Spolehlivost a zodpovědnost

NABÍZÍME:
- garantovaný plat 40 000 – 48 000 čistého
- garantovaný výplatní termín
- stabilizační půjčku 20 000 Kč
- moderní vozový park
- možnost volných víkendů, nebo turnusů
- příspěvek na pohonné hmoty a servis osobního vozu
- Pravidelná odborná školení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber..xx(zavinac)xx...predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte prosím název pozice.

Dohodou [Brno-město] Kuřim

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

734572272
Brno-město, PSČ: 66434

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

14.12 2015

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

Dohodou 12523 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby •