primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Kultura, umění a tvůrčí práce >>> DEKORATÉRKA / DEKORATÉR OCHODNÍCH DOMŮ PRO ČESKO Sbazar Praha| Bazoš.cz

DEKORATÉRKA / DEKORATÉR OCHODNÍCH DOMŮ PRO ČESKO

Praha |Pošta: Stodůlky

25 000 Kč [Praha] Stodůlky

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

DEKORATÉRKA/ DEKORATÉR OCHODNÍCH DOMŮ PRO ČESKO
Náplň práce:

- Pomoc při péči o vizuální vzhled obchodních domů
-Práce na ploše obchodního domu - aktivní dekorování kójí, prezentace sortimentu

Nabízíme:

-Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
-Zvyšovaní kvalifikace formou odborných školení
-Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
-Věcné dary a finanční příspevky při životních jubileích a pracovných výročích
-Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
-Stravenky ve výši 70,--Kč
-Smlouvu na dobu neurčitou
-Mzdu 24 000Kč- 30 000Kč dle zkušeností

Požadujeme:

-ochotu cestovat po obchodních domech /lokalita ČESKO/
-aktivní řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič/podmínka/
-zaškolení v Čechách na obchodním domě Stodůlky
-orientace na dosahované výsledky
-kreativita
-zkušenost s prací na plotru

Výhody:

-perspektivní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
-možnost dalšího profesního vzdělání
-zaměstnanecké výhody

V případe zájmu nás kontaktujte na telefon 778 072 224 p. Marešová nebo zasílejte své životopisy na e-mail : agentura@abzakovo.eu