primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Century 21 Property Service hledá do týmu realitního makléře Sbazar Brno-město| Bazoš.cz

Century 21 Property Service hledá do týmu realitního makléře

Brno-město |Pošta: Brno-město

Dohodou [Brno-město] Brno-město

Century 21 Property Service hledá do týmu realitního makléřeCentury 21 Property Service hledá do týmu realitního makléře
Otočit obrázek
Hledáme kolegu do kanceláře CENTURY 21 Property Service v centru Brna
 Náplň práce:
Vyhledávání vhodných nemovitostí pro klienty
Oceňování nemovitostí pro své klienty
Zastupování klientů při prodeji nebo pronájmu nemovitostí
Organizování prohlídek nemovitostí
Komunikace s právním oddělením
Zastupování klientů na úřadech
Vyhledávání vhodných nemovitostí a developerských projektů k investici

Požadujeme:
Vysoké pracovní nasazení
Výborné organizační a komunikační schopnosti
Reprezentativní vystupování
Odpovědnost, samostatnost a morální vystupování
Pozitivní přístup a touhu vypracovávat se v oboru
Dodržování etických standardů společnosti
Trestní bezúhonnost
Minimálně středoškolské vzdělání
Základní znalost práce s PC
Výhodou jsou: ŘP skupiny B, znalost cizího jazyka, praxe v oblasti realit nebo stavebnictví

Nabízíme:
Zázemí silné globální značky pro Váš osobní rozvoj
Celosvětově oceňovaný systém vzdělávání a marketingovou podporu (propagační předměty, inzerce na předních realitních serverech, spolupráce designera při vytváření osobních marketingových materiálů atd.)
Práci v příjemném prostředí v centru Brna
Technické zázemí, designery vybavený prostor pro Vaše obchodní jednání
Systém firemních benefitů (telefon, možnost využívat služební automobil, průběžné vzdělávání)
Přidělení nemovitostí z našeho portfolia k prodeji
Soustavnou podporu při vytváření vlastního portfolia zakázek
Vytvoření osobních webových stránek makléře
Vysoké finanční ohodnocení
Provize i za hypotéky, pojištění a další související obchody
Jsme jednička na trhu

Své životopisy, prosím zasílejte na propertyservice..xx(zavinac)xx...century21.cz.

uživatel
lokalita Brno-město, PSČ: 60200

cenaDohodou zobrazeno 13800 X

Informace od: Ivana Šlapalová, asistentka

Popis vložil uživatel: Ivana Šlapalová, asistentka :o)      Videonávod, registrace