Celkem je zde inzerátů: 128243

Vložit inzerát

Moje inzeráty

Přihlášení:    Převedete své inzeráty pod ověřený účet (žádná hesla+výhody) REGISTRACE

Řidič minibusu - brigáda - Praha

Řidič minibusu - brigáda Prodám bazar Praha ,Strašnice

Pracovní náplň:
• Řízení motorových vozidel určených pro přepravu osob (především Mercedes-Benz Sprinter)
• Provádění kontroly technického stavu vozidla a činnost související s přípravou a výkonem služby řidiče

Očekáváme:
• řidičský průkaz sk. D (nebo D+E), profesní průkaz, digitální kartu řidiče
• platnou zdravotní a profesní způsobilost, lékařské potvrzení
• alespoň základní znalost Aj nebo Rj
• trestní bezúhonnost, flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• odpovídající mzdové ohodnocení dle typu akce (transfer, večeře, city tour, výlet)
• moderní vozový park
• přátelský kolektiv spolupracovníků
• pružná pracovní doba (dle dohody)
• občasný přivýdělek formou brigády s možnost dlouhodobé/pravidelné spolupráce
• nástup: ihned nebo dle dohody

Vhodné i pro řidiče důchodového věku na VPP nebo absolventy s krátkou řidičskou praxí v přepravě osob, není vhodné pro mimopražské kandidáty.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte volat 608474515 nebo zašlete životopis na email transport@transport.cz

Dohodou [Praha] Strašnice

Řidič minibusu - brigáda

sdílet na facebooku Náš tip: Sdílením inzerátu na svém profilu zvýšíte úspěšnost prodeje.
Jméno: 608474515
Telefon:

608474515

Lokalita: [Praha] Strašnice
Cena: Dohodou
Webové stránky: Pouze pro registrované
Facebook: Pouze pro registrované
Zveřejněno dne: 8.08 2015

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Inzerát zobrazen: 8304 X

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Náhoda někdy překvapí a tak vybíráme 3 různé inzeráty k náhledu :o)

Hyundai Coupe

hyundai-coupe

Hyundai Coupe 2002 veškeré náhradní díly z tohoto auta. e-mail : info@kkqs.cz kapota, nárazník, blatník, světlo motor, převodovka, nápravy, rameno, těhlice, kolo, ráfek, tlumiče, výfuk, airbagy, interiér, sedačky atd

Nabídka

Školní dívčí batoh aktovka Winx

skolni-divci-batoh-aktovka-winx

Školní batoh aktovka má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře Vašeho dítěte. Záda batohu jsou vyztužená hliníkovým rámem. Na přední straně batohu jsou další 2 menší kapsy vhodné na box na svačinu, penál a podobně. Na bocích batohu najdete 2 boční kapsy určené na láhve s pitím. Délku měkkčených postrovaných popruhů je ....

Nabídka

Telefonní konzultant

telefonni-konzultant

Přidejte se k zaměstnancům společnosti CallOne v Chomutově, která je jedničkou v poskytování služeb svým zákazníkům. Na pracovní pozici „Telefonní konzultant/ka“ hledáme nové kolegy do našeho úspěšného týmu. Jedná se o nenáročnou, nadstandardně platově ohodnocenou práci - vhodnou pro všechny věkové kategorie. Co nabízíme • Nadstandardní platové ohodnocení (průměr 18 500 Kč) • Moderní pracovní prostředí • Práce v příjemném kolektivu V případě zájmu ....

Nabídka

Přátelské weby:  •  inzerce pro každého inzerce bazoš  •  Obrázky od primabazaru Obrázky od inzerátů  •  avízo - inzeráty sbazar inzeráty  •  Najducokoliv