Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

https://www.primabazar.cz/stroje-pristroje/vaha-casio-s-displayem-92768.html
  • Vážení přátelé, tento inzerát byl již bohužel smazán a vyřazen z našeho hledání. Tým primabazar

Hodinky CASIO EFA-112 s pamětí na 30 tel. čísel!!!

999 Kč Karviná [30.10. 2017]

hodinky-casio-efa-112-s-pameti-na-30-tel-cisel

Tyto značkové pánské hodinky Casio Edifice jsou v podstatě nové (nepředaný dárek, pořiz. cena 2.200 kč), 100% funkční stav, analogové i digitální, automatický i manuální příjem signálu,, funkce TELEMEMO = paměť na 30 tel. čísel, strojek = zn. Quartz, řemínek = z oceli, barva = stříbrná, vodotěsné = lze s nimi plavat + mýt auto + být ....


obleceni-obuv

prodám hodinky Casio GShock army

2 490 Kč Ústí nad Labem [02.12. 2017]

prodam-hodinky-casio-gshock-army

prodám velice pěkné hodinky Casio skoro nepoužité. Možnost osobního odběru na kamenném obchodě zastavárna bazar Mike Ústí nad Labem Neštěmice, Ulice Opletalova. Prosím jen volat nebo email (zasekmike@seznam.cz), na SMS neodpovídáme a o výměnu zájem nemáme!


obleceni-obuv

prodám hodinky Casio pro trek

3 490 Kč Ústí nad Labem [02.12. 2017]

prodam-hodinky-casio-pro-trek

prodám krásné hodinky pro trek i s krabičkou originál Možnost osobního odběru na kamenném obchodě zastavárna bazar Mike Ústí nad Labem Neštěmice, Ulice Opletalova. Prosím jen volat nebo email (zasekmike@seznam.cz), na SMS neodpovídáme a o výměnu zájem nemáme!


dum-a-zahrada

prodám hodinky Casio Ediface

1 990 Kč Ústí nad Labem [08.01. 2018]

prodam-hodinky-casio-ediface

prodám moc pěkné hodinky Casio Ediface. Možnost osobního odběru na kamenném obchodě zastavárna bazar Mike Ústí nad Labem Neštěmice, Ulice Opletalova. Prosím jen volat nebo email (zasekmike@seznam.cz), na SMS neodpovídáme a o výměnu zájem nemáme!


obleceni-obuv

Prodám hodinky Casio G-shock

2 490 Kč Ústí nad Labem [09.01. 2018]

prodam-hodinky-casio-g-shock

Hodinky jsou top..stačí jen nasadit na ruku. Možnost osobního odběru na kamenném obchodě zastavárna bazar Mike Ústí nad Labem Neštěmice, Ulice Opletalova. Prosím jen volat nebo email (zasekmike@seznam.cz), na SMS neodpovídáme a o výměnu zájem nemáme!


ostatni

prodám Hodinky Casio Ediface

2 490 Kč Ústí nad Labem [02.12. 2017]

prodam-hodinky-casio-ediface

prodám moc pěkné hodinky Casio Ediface Možnost osobního odběru na kamenném obchodě zastavárna bazar Mike Ústí nad Labem Neštěmice, Ulice Opletalova. Prosím jen volat nebo email (zasekmike@seznam.cz), na SMS neodpovídáme a o výměnu zájem nemáme!


obleceni-obuv