Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!, Karviná

Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!

Karviná |Pošta: Karviná 6

299 Kč [Karviná] Karviná 6

Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!Stolní tel. přístroj se záznamníkem + krokoměr ZDARMA!!!
Otočit obrázek
Nabízím stolní telefonní přístroj se záznamníkem (GE 2-9896), je 100 % funkční a ve velmi zachovalém stavu, včetně napájecího adaptéru a přívodní šňůry, 12 místná paměť, tři místa v paměti na jeden dotek, devět dalších pro čísla na dva doteky, redial na jeden dotek (opakovaná volba čísla), sluchátko s dlouhou šňůrou, ovládání hlasitosti vyzvánění, přepínání volby impuls/tón, kompatibilní i pro sluchově postižené, klávesa tísňového volání, záznamník (přehrávání vzkazů, nastavení odchozího vzkazu, označení časem), lze jej postavit, nebo připevnit na zeď nebo skříň a pod. a další funkce a nastavení, podrobný český návod. ZDARMA = nový digitální krokoměr/ pedometr (počítá ušlé kroky, LCD displej, nová baterie, český návod, klipsa k uchycení, 57x 36x 11 mm, velmi lehký). Osobně nebo na dobírku. Karviná 732303431.

  

 

 

vyhodnynakup (další nabídky)
Karviná, PSČ: 73506

732303431

16.08 2019
299 Kč 57 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 

Poslat dotaz:

Nejste robot? Zaškrtněte jednu správnou odpověď


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2019 © Provozuje: primabazar.cz