Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální., Karviná

Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.

Karviná |Pošta: Karviná 6

299 Kč [Karviná] Karviná 6

Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.Nabíječka a adaptér k foťákům a kamerám Panasonic Lumix - originální.
Otočit obrázek
Vlastníte-li foťák a kameru značky Panasonic Lumix, potřebujete k jejímu užívání baterii a ta se dobíjí v tomto orig. zařízení a samotný foťák a kamera může být také napájena přímo z tohoto zařízení, nabíječka-adaptér Panasonic DE-929B je originální a v podstatě nová (jen několikrát použita), je určena pro typy: Leica - D-LUX nebo Panasonic Lumix - DMC-F1 (B, E-S, K, PP, S)/ FX1 (EG, EG-A, EG-R, EG-S, GC-A, GC-D, GC-G, GC-R, GC-S)/ FX5 (EG, EG-A, EG-S, EN) a další, nabízím vč. přívodního kabelu = 185 cm, toto zařízení je originál a proto baterii dobije opravdu nejlépe, 2 LED kontrolky zapnutí + nabíjení, napájení (vstup) = 110 až 240 V / 50 až 60 Hz / 0.22 A, výstupy = pro napájení foťáku a kamery 4.7 V a 1.5 A / pro dobíjení baterie 4.2 V a 0.65 A, rozměry (d/š/v) = 102/ 52/ 31 mm, hmotnost = 60 g. Osobně nebo na dobírku. Karviná 732303431.

  

 

 

vyhodnynakup (další nabídky)
Karviná, PSČ: 73506

Inzerát vypršel a nebyl obnoven.

26.01 2019

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

299 Kč 369 X
WWW (?) FB skupina (?)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz