Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Polykarbonátový skleník PREMIUM, Praha

Polykarbonátový skleník PREMIUM

Praha |Pošta: Praha 9

8 500 Kč [Praha] Praha 9

Polykarbonátový skleník PREMIUMPolykarbonátový skleník PREMIUMPolykarbonátový skleník PREMIUMPolykarbonátový skleník PREMIUMPolykarbonátový skleník PREMIUM
Otočit obrázek
Rozebíratelné oblouky z 1.2 mm silného pozinkované JACKLU tvoří stabilní konstrukci a zaručuje vysokou odolnost. Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m. délka od 2 m. Vzdálenost mezi oblouky je 0,65 metru což poskytuje pevnost rámu. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Vhodné i do horských poloh. Zjednodušená montáž.

Pěkný a praktický zahradní obloukový ruský skleník Premium, poloprofesionální skleník z polykarbonátu který má zesílený design. Oblouky jsou odolné vůči velkému zatížení skleníku během zimního období provozu při sněžení nebo větru. Speciální certifikovaný dutinkový polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Výhoda tohoto produktu je velká tepelná izolace proti sklu. Odolné proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům, a krupobití. Výjimečná průsvitnost polykarbonátu (čirost – do 86%). Rozebíratelná konstrukce skleníku se zatížením do 150 kg / m2 z kvalitních pozinkovaných jeklu 20×20 o tloušťce metalu 1,2 mm což je více než u podobných skleníků jiných výrobců. JACKL je otevřen s výztuhami, díky čemuž dochází ke galvanizaci na obou stranách a nehrozí koroze časem zevnitř. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.. Vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.
Skleník PREMIUM lze modifikovat a do budoucna je možná implementace prodloužení, teoretická délka skleníku je tedy neomezená.
Na výběr máte ze dvou provedení, základní verze osazené 4 mm polykarbonátem CARBOGLASS AGRO, který zaručuje bezproblémovou a dlouhou životnost. Pro náročnější zákazníky a profesionály v provedení opatřeném PREMIUM 6 mm silným polykarbonátem.

  

 

 

AgroFlex (další nabídky)
Praha, PSČ: 19000

775510535

9.09 2019

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

8 500 Kč 237 X
agroflex.cz Náš Facebook :o)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz