Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

Pařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mm, Praha

Pařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mm

Praha |Pošta: Praha 9

4 883 Kč [Praha] Praha 9

Pařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mmPařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mmPařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mmPařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mmPařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mm
Otočit obrázek
Pevné – nerozebíratelné oblouky. Šířka pařeniště 1.5 m, výška 1.3 m, délka od 2m. Tloušťka profilu 0.8mm jekl čtvercové 20х20. Průsvitný polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Výjimečná průsvitnost polykarbonátu (čirost – do 86%). Záruka na polykarbonát 10 let. Záruka konstrukce 2 roky. Konstrukce se zatížením do 250 kg / m2, sníh není nutné čistit. Zjednodušená montáž.

Pařeniště DELTA – pohodlí a praktičnost. Snadný a rychlý přístup do všech koutů. Speciální držáky neumožňují uzavření otevřených částí. Ideální pro sazení a pěstování rajčat a okurek. Velikost otvoru je 2000 mm, pro upevnění se používají kovové podpěry. Jsou zavřené v noci, pomáhají rostlinám udržet teplo nahromaděné během dne, zdvojnásobují růst a pomáhají rozvoji (využívají se pro sazenice).

Montáž je jednoduchá, pro nepřipravenou osobu, instalace nebude způsobovat problémy, díly jsou univerzální. Polykarbonátem, není třeba odstraňovat na zimu. Upevnění ve formě střešních šroubů s gumovou podložkou je součástí baleni. Montáž se provádí jak na zemi, tak na základ – fixaci zajišťují silné kotevní patky aby se zabránilo jeho převrácení pod vlivem silných nárazů větru.

Oboustranná galvanizace, nízká hmotnost, snadná přeprava, zjednodušená montáž. – výhody modelu.

  

 

 

AgroFlex (další nabídky)
Praha, PSČ: 19000

775510535

9.09 2019

Inzerát starší 90 dnů. Jak obnovit inzerát?

4 883 Kč 318 X
agroflex.cz Náš Facebook :o)
Smazat Editovat
Nahlásit ! Poslat příteli
Topovat inzerát sdílet inzerát na facebooku

Náš tip:

Registrace zdarma    Videonávod jak provést registraci.

  


 


portál seznam •  portál centrum •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  největší diskotéka v liberci •  hostingové služby • 

2011-2020 © Provozuje: primabazar.cz