primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Doprava a zásobování >>> Pracovník ve firmě Flextronics Sbazar Olomouc| Bazoš.cz

Pracovník ve firmě Flextronics

Olomouc |Pošta: Olomouc 2

Dohodou [Olomouc] Olomouc 2

Lokalita: Venray
Popis práce
Práce ve velkoskladu s elektronikou, kde je pracovník zodpovědný za přípravu produktu k finální expedici. Práce je možná i v týmu, kde jsou rozdělené různé úlohy.
Náplň práce
Pracovník (skladník) je zodpovědný za:

Přijímání objednávek
Skladování produktů
Práce s elektrickým vozíkem, nebo ručním vozíkem
Třídění, balení zboží
Práce s ručním skenerem
Kontrola kvality produktů

Pracovní požadavky

Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka - Zodpovědnost a dobrá motorika - Flexibilita a ochota pracovat přes víkend

Nabízíme:

Atraktivní plat
Dlouhodobou práci
Příjemnou pracovní atmosféra
Příplatky za přesčasy a za práci o víkendu
Dopravu do zaměstnání

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na:

prace..xx(zavinac)xx...ottoworkforce.cz nebo na 603488040/603488041