primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Prodej a obchod >>> Obchod Prodavač it, nebo servisní technik, Sbazar Praha| Bazoš.cz

Obchod Prodavač it, nebo servisní technik,

Praha |Pošta: Vinohrady

Dohodou [Praha] Vinohrady

Přijmu pracovníky na pracovní pozice:

1:Prodavač IT techniky pro obchod s počítačema

2:Servisní technik

3:brigádník plnění webu-testování

1: Prodavač it techniky pro obchod s počítačema. obchodník - reklamační technik - skladník. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Poznámka: aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchod. příležitostí,odpovídání na technické dotazy a připomínky zákazníků, vychystávání, naskladnění a výdej zboží, prac. doba 9-18 hod, vzdělání SŠ s maturitou (výhodou IT zaměření nebo obchod), spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, samostatnost, dobré komunikační dovednosti a obchodní duch, orientace na zákazníka, příjemné vystupování, výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky, znalost systému POHODA a anglického jazyka je výhodou zaměstnanecké slevy. Fixní pracovní doba Po-Pá (9-18),
Nástup IHNED

CV a foto zasílejte na mkadecka..xxxx... nebo volejte na tel. 608 114 157

2: Servisní technik
Náplň práce:
Pájení / odpájení v elektronice
Testování komponent (RAM, HDD, Mechaniky, Desky, VGA)
Repase použitých PC sestav a notebooků (příprava na prodej)
Testování a repase síťových prvků, herních konzolí a příslušenství

Požadujeme:
Praktické zkušenosti = PRAXE V OBORU!
Manuální zručnost (pájení / odpájení)
Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
Velmi dobrou znalost hardwaru, aktivní sledování novinek
Zájem o obor
Znalost systému POHODA a anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:
Plat až 25000,- čistého + mimořádné ohodnocení, (motivační a bonusové složky platu), v závislosti na kvalitě a produktivitě práce
Zaměstnanecké slevy
Fixní pracovní doba Po-Pá (9-18),

CV zasílejte na mkadecka..xxxx... nebo volejte na tel. 608 114 157