Podat inzerát bez registrace

Moje inzeráty

primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Výroba, průmysl, provoz >>> Kontrola kvality 3 směnný provoz Hranice na Moravě Sbazar Přerov| Bazoš.cz

Kontrola kvality 3 směnný provoz Hranice na Moravě

Přerov |Pošta: Hranice I-Město

20 000 Kč [Přerov] Hranice I-Město

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Nabídka práce v Hranicích na Moravě

Jedná se o obsluhu lisů a manipulaci s drobnými komponenty – jednoduchá nenáročná práce

Náplň práce :

- kontrola kvality výrobků
- zakládání výrobků do krabic
- psaní výkazů

Požadujeme :

- pečlivost
- manuální zručnost
- výbornou docházku do zaměstnání
- ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme :

- nadstandartní platové ohodnocení – základní mzda 90Kč čistého/hod
- příplatky 25% za práci přesčas, 10% za noční směnu
- 100Kč stravenky
- nástup možný ihned
- pracovní doba PO – PÁ
- zájemci mohou po domluvě navštívit provoz a seznámit se tak s budoucí náplní práce

- práce je svým charakterem vhodná převážně pro ženy