Vložit inzerát

Moje inzeráty

Přihlášení:    REGISTRACE - Převedete své inzeráty pod ověřený účet (žádná hesla+výhody)

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně - Plzeň-město

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně Prodám bazar Plzeň-město ,Plzeň 1

Chcete si vylepšit rozpočet? Koupit si něco nového? Prostě si něco přivydělat? Tak tady máme nabídku přímo pro Vás!
Vhodné pro studenty, aktivní důchodce a ženy na mateřské dovolené.

Požadujeme

• spolehlivost
• flexibilitu
• pečlivost
• ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz – ranní, odpolední, noční)
• fyzickou zdatnost
• ochotu dojíždět
• práce ve stoje

Nabízíme:

• ohodnocení odpovídající výkonu
• mzda – 75-80,- Kč/hod (nad 22,5 hod v měsíci)
• bonusy 3,5 - 10,-Kč/hod
• nepravidelné směny - možnost domluvy dle vašich možností
• možnost firemní dopravy z Nepomuku (Nepomuk - Měcholupy - Chocenice - Blovice - SP. Poříčí - Nezvěstice - Šťáhlavy)

Náplň práce:

• obsluha balícího stroje (zakládání katalogů nebo reklamních materiálů do stroje, případně odebírání hotových zásilek)
• kompletování katalogů

Nástupy: od 17.8.2015 - hlaste se již nyní!

Dohodou [Plzeň-město] Plzeň 1

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně

sdílet na facebooku Náš tip: Sdílením inzerátu na svém profilu zvýšíte úspěšnost prodeje.
Jméno: 606774080
Telefon:

606774080

Lokalita: [Plzeň-město] Plzeň 1
Cena: Dohodou
Webové stránky: Pouze pro registrované
Facebook: Pouze pro registrované
Zveřejněno dne:8.08 2015

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Inzerát zobrazen: 9067 X

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Náhoda někdy překvapí a tak vybíráme 3 různé inzeráty k náhledu :o)

Kalhoty zn. Orsay

kalhoty-zn-orsay

Prodám krásné společenské kalhoty zn. Orsay, vel. psaná 40. Zkracované na postavu vysokou 160 cm. Délka kalhot 92,5cm. Poštovné 50,- Kč. PREFERUJI KONTAKT E-MAILEM: petrak1313@seznam.cz

Poptávka

Daihatsu Cuore r.v. 97

daihatsu-cuore-r-v-97

Přední blatníky v dobrém stavu.Kus 350kč. Email:fufki@seznam.cz Tel.604901888

Poptávka

Karmické čištění negativních vlivů/ na dálku

karmicke-cisteni-negativnich-vlivu-na-dalku

Nabízím čištění osob, bytů domů i prostor od negativních vlivů. Procesy jsou na dálku i s mož-ností 1 sezení osobně/pokud jsem v republice/:vždy buď 3x týdně nebo denně intenzivně-kratší procesy, komunikace je emailem+videi: - 5 denní proces očisty a léčení čaker, duše /990Kč - 7 denní očisty 1800, - Kč / andělská očista - 3 týdenní hloubková ....

Nabídka