Celkem je zde inzerátů: 128065

Vložit inzerát

Moje inzeráty

Přihlášení:    Převedete své inzeráty pod ověřený účet (žádná hesla+výhody) REGISTRACE

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně - Plzeň-město

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně Prodám bazar Plzeň-město ,Plzeň 1

Chcete si vylepšit rozpočet? Koupit si něco nového? Prostě si něco přivydělat? Tak tady máme nabídku přímo pro Vás!
Vhodné pro studenty, aktivní důchodce a ženy na mateřské dovolené.

Požadujeme

• spolehlivost
• flexibilitu
• pečlivost
• ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz – ranní, odpolední, noční)
• fyzickou zdatnost
• ochotu dojíždět
• práce ve stoje

Nabízíme:

• ohodnocení odpovídající výkonu
• mzda – 75-80,- Kč/hod (nad 22,5 hod v měsíci)
• bonusy 3,5 - 10,-Kč/hod
• nepravidelné směny - možnost domluvy dle vašich možností
• možnost firemní dopravy z Nepomuku (Nepomuk - Měcholupy - Chocenice - Blovice - SP. Poříčí - Nezvěstice - Šťáhlavy)

Náplň práce:

• obsluha balícího stroje (zakládání katalogů nebo reklamních materiálů do stroje, případně odebírání hotových zásilek)
• kompletování katalogů

Nástupy: od 17.8.2015 - hlaste se již nyní!

Dohodou [Plzeň-město] Plzeň 1

Brigáda - obsluha balícího stroje - Šťáhlavy u Plzně

sdílet na facebooku Náš tip: Sdílením inzerátu na svém profilu zvýšíte úspěšnost prodeje.
Jméno: 606774080
Telefon:

606774080

Lokalita: [Plzeň-město] Plzeň 1
Cena: Dohodou
Webové stránky: Pouze pro registrované
Facebook: Pouze pro registrované
Zveřejněno dne: 8.08 2015

Inzerát starší jak 90 dnů. Obnovit inzerát?

Inzerát zobrazen: 8355 X

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Náhoda někdy překvapí a tak vybíráme 3 různé inzeráty k náhledu :o)

Ocelove disky BMW 6787929 5x120 6.5jx16 is33

ocelove-disky-bmw-6787929-5x120-6-5jx16-is33

Ocelove disky BMW 6787929 5x120 6.5jx16 is33 pneu 98% Bridgestone Blizzak LM-32 195/55 r16 87H 12 zet zimni cena:4990

Nabídka

Pivovarská cedule

pivovarska-cedule

Pivovarský plechový kalendář BUDVAR

Poptávka

Olejová kamna Franco Belge

olejova-kamna-franco-belge

Prodám stará krásně zdobená olejová kamna zn. Franco Belge, s nádobou na olej a se skleněnou pokličkou, technické parametry viz foto. Kamna jsou funkční, z chalupy. Velmi pěkný stav. Rozměry šířka 88,5cm, hloubka 46cm, výška 70cm. Cena 4999kč.

Nabídka

Přátelské weby:  •  inzerce pro každého inzerce bazoš  •  Obrázky od primabazaru Obrázky od inzerátů  •  avízo - inzeráty sbazar inzeráty  •  Najducokoliv